UROCZYSTOŚCI RODZINNE, CATERING W DOMU KLIENTA, OBSŁUGA FIRM & EVENTÓW, WYNAJEM NACZYŃ, SPRZĘTU I DEKORACJI, WŁASNA CUKIERNIA 

UROCZYSTOŚCI TO NASZA SPECJALNOŚĆ 

Szanowni Państwo,

Jeśli planują Państwo organizację uroczystości, chcą spędzić z rodziną
i przyjaciółmi niezapomniane chwile, oczekują Państwo profesjonalnej, uśmiechniętej i grzecznej obsługi, pysznej, zdrowej i świeżej kuchni oraz normalnych cen to mamy dla Państwa najlepsze rozwiązanie!

Oferujemy kompleksową organizację uroczystości rodzinnych i eventów firmowych. Mamy także doświadczenie w obsłudze cateringowej imprez masowych. Posiadamy własną wypożyczalnię zastawy, dekoracji i sprzętu. Zapewniamy własny transport do klienta. 

LOKAL

CAFE & LUNCH MŁYN ŚREM
mieści się w samym sercu Śremu, na parterze, w ciągu nowych, urokliwych kamieniczek tuż przy pięknej Promenadzie nad Wartą.
W Śremie zachęcamy do organizacji chrzcin, roczku, komunii, uroczystości ślubnej, urodzin, jubileuszy, a także spotkań firmowych i szkoleń – możemy tu wygodnie pomieścić do 40 Gości.

Nasza niezwykła i przytulna restauracja powstała z pasji do życia, do jedzenia i do delektowania się każdą chwilą… to miejsce pachnące letnim słońcem, ziołami i pieczywem prosto z pieca …

Urzekające swoją prostotą, zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach, klimatyzowane wnętrze naszej restauracji, inspirowane jest knajpkami jakich pełno jest na południu Hiszpanii, Włoch czy Francji.

Nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci, ludzie którzy czują i kochają to co robią…

Specjalizujemy się w kuchni polskiej, włoskiej i hiszpańskiej.

Mamy w swej ofercie gotowe menu na różne okazje i jednocześnie jesteśmy otwarci na Państwa sugestie aby stworzyć takie menu, które będzie Państwu najbardziej odpowiadało.

Nasza kuchnia oparta jest na prostych, świeżych i zdrowych produktach.

Oferujemy Państwu nasz lokal na wyłączność na czas uroczystości, eleganckie przyjęcia przy „otwartych drzwiach” a także uroczystości
w plenerze lub u Państwa w domu.

W zależności od potrzeb zapewniamy własne meble, zastawę, dekoracje, świeże kwiaty, wydruk zaproszeń a nawet możliwość dowiezienia Państwa lub Państwa Gości na uroczystość eleganckim autem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.